Főoldal       Keresés       Legfrissebb témák     Új üzenetek          Fórum

* Koncertfelvételek * Klippek, zenés műsorok * Szkennelt képek * Visszapillantó * Rendezvények
máj.31. Szabó Tünde (46)  jún.1. Marenec Fruzsina (31) Gyarmati Panka (27) Kozák Luca (24) Botos Éva (46)  jún.3. Hajdu Klára (38)  jún.4. Kis Hegedűs Réka (43)
Török Tilla (33) Kocsis Alexandra (32)  jún.5. Vincze Lilla (59)  jún.6. Brunner Márta (49)  jún.9. Miklósa Erika (50) Földházi Zsófia (27) Somorjai Ilona (44)

[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Koncertfelvételek >>> » Dér Heni-Újpest 2019.05.26.
Dér Heni-Újpest 2019.05.26.
Ancsi01 - Ring tag
Dér Heni Fan

Hozzáadva2019.május.26(vasárnap 10:48:14-kor.  1. üzenet

Budapest
Regisztrált: 2012.február.20.
Üzenetek száma: 518
Jelenleg: offline

Sziasztok!
Újpesten tegnap Családi napot tartottak és szuper jó időnk volt, így hát elmentem megnézni Heni fellépését. (meg már amúgy is rég láttam:)
Néhány fotó,köztük az elmaradhatatlan közös is, és 2 videó. A második videó háromnegyedig van meg, mert kiírta a telefon,hogy tele a tárhely és leállt a felvétel. :(És ez valami feldolgozás szám, kár,hogy pont itt állt le ezt még sosem hallottam tőle énekelni. Ez van! Amúgy nagyon bírtam a szerelését,tök csini volt :)

Az üzenetet módosította: Ancsi01 - vasárnap, 2019.május.26, 11:08:04

Like                                                                   Vissza az oldal tetejére:

Ancsi01 - Ring tag
Dér Heni Fan

Hozzáadva2019.május.26(vasárnap 11:15:54-kor.  2. üzenet

Budapest
Regisztrált: 2012.február.20.
Üzenetek száma: 518

További videók egy feltöltőnél (ott az enyém vége is megvan, csak Egy vérből valók néven)

Like                                                                   Vissza az oldal tetejére:

Jofi - Adminisztrátor
Sztár-Ring alapító

Hozzáadva2019.május.27(hétfő 18:40:34-kor.  3. üzenet

Székesfehérvár
Regisztrált: 2012.február.19.
Üzenetek száma: 50578

Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Koncertfelvételek >>> » Dér Heni-Újpest 2019.05.26.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: