Főoldal          Keresés          Legfrissebb témák          Új üzenetek          Fórum
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Koncertfelvételek >>> » Dér Heni-Shopmark 2018.12.08.
Dér Heni-Shopmark 2018.12.08.
Ancsi01
Ring tag - Dér Heni Fan

Hozzáadva2018.december.09(vasárnap 10:42:45-kor.          # 1. üzenet ebben a témában.
Budapest
Regisztrált: 2012.február.20.
Üzenetek száma: 503
Jelenleg: offline

Sziasztok!
Tegnap adventi  akusztikus koncertet adott Heni a Shopmarkban (ahol forgatta újdonsült videóklippjét). Az 1 órás élő zenés program nagyon szuper hangulatban telt,amolyan ünnepi ráhangolódásnak is tökéletes volt. Saját dalai mellett, karácsonyi slágereket is énekelt. Hoztam pár képet, és néhány videót is az eseményről.
Régóta járok a bulijaira de akusztikusan még én sem voltam :) Az egyik videón a hang túl halk,javítás alatt,amint tudom kicserélem.

Az újság elején is ő van, a napokban azt is bescannelem,hátha valaki el akarja olvasni.

Videók: A sorsunk összeér

Új dal: Mindig közel

Falakon túl (hang javítás alatt)

Like                                                                    Vissza az oldal tetejére:

Jofi
Adminisztrátor - Sztár-Ring alapító

Hozzáadva2018.december.09(vasárnap 22:13:20-kor.          # 2. üzenet ebben a témában.
Székesfehérvár
Regisztrált: 2012.február.19.
Üzenetek száma: 39749
Jelenleg: aktív

Like                                                                    Vissza az oldal tetejére:

Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Koncertfelvételek >>> » Dér Heni-Shopmark 2018.12.08.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2019Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben