Főoldal       Keresés     Új üzenetek      Új témák
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Koncertfelvételek » Dér Heni-Shopmark 2018.12.08.
Dér Heni-Shopmark 2018.12.08.
Ancsi01 - Barátok
Dér Heni Fan
Budapest



Hozzáadva2018.december.09(vasárnap 11:42:45-kor.  Üzenet száma: 1.

regisztrált: 2012.február.20.
üzi: 518
jelenleg: offline
Sziasztok!
Tegnap adventi  akusztikus koncertet adott Heni a Shopmarkban (ahol forgatta újdonsült videóklippjét). Az 1 órás élő zenés program nagyon szuper hangulatban telt,amolyan ünnepi ráhangolódásnak is tökéletes volt. Saját dalai mellett, karácsonyi slágereket is énekelt. Hoztam pár képet, és néhány videót is az eseményről.
Régóta járok a bulijaira de akusztikusan még én sem voltam :) Az egyik videón a hang túl halk,javítás alatt,amint tudom kicserélem.

Az újság elején is ő van, a napokban azt is bescannelem,hátha valaki el akarja olvasni.


Videók: A sorsunk összeér

Új dal: Mindig közel

Falakon túl (hang javítás alatt)
 

 
 
                                                                        
                                                                                                                                                                                    
Jofi - Adminisztrátor
Sztár-Ring alapító
Székesfehérvár



Hozzáadva2018.december.09(vasárnap 23:13:20-kor.  Üzenet száma: 2.

regisztrált: 2012.február.19.
üzi: 74004
jelenleg: offline

 
 
                                                                        
                                                                                                                                                                                    
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Koncertfelvételek » Dér Heni-Shopmark 2018.12.08.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024 Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben