Főoldal          Keresés          Legfrissebb témák          Új üzenetek          Fórum
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Koncertfelvételek >>> » Sugarloaf - Budapest, Margitsziget (2018-05-12)
Sugarloaf - Budapest, Margitsziget (2018-05-12)
Jofi
Adminisztrátor - Sztár-Ring alapító

Hozzáadva2018.május.14(hétfő 20:36:01-kor.          # 1. üzenet ebben a témában.
Székesfehérvár
Regisztrált: 2012.február.19.
Üzenetek száma: 38773
Jelenleg: offline

Like                                                                    Vissza az oldal tetejére:

Jofi
Adminisztrátor - Sztár-Ring alapító

Hozzáadva2018.május.14(hétfő 20:43:48-kor.          # 2. üzenet ebben a témában.
Székesfehérvár
Regisztrált: 2012.február.19.
Üzenetek száma: 38773

Like                                                                    Vissza az oldal tetejére:

Ancsi01
Ring tag - Dér Heni Fan

Hozzáadva2018.május.15(kedd 18:02:31-kor.          # 3. üzenet ebben a témában.
Budapest
Regisztrált: 2012.február.20.
Üzenetek száma: 500

Erre úgy volt hogy kinézek, de sajna egybe esett a Final Fourral, így azt választottam. Hát nem is tudom,nekem ez más frontasszonnyal még mindig jobban tetszett. Köszönet a videóért Jofi!

magdifan
Adminisztrátor - Rúzsa Magdolna Fan

Hozzáadva2018.május.15(kedd 18:32:28-kor.          # 4. üzenet ebben a témában.
Kecskemét
Regisztrált: 2012.február.21.
Üzenetek száma: 1623

Idézet Jofi ()
-40 perces videóm. :)

Szerintem, Heni óta, ő aki legjobban passzol a zenekar image-éhez.
Csak ismétlem magam,  kiváló kiállás, jó hang.
A "Hajnalig még van idő" amúgy is a legkedvencebb számaik közé tartozik.
Kitartás "ENCI", remélem jól érzed magad a csapatban.

Micsoda hátizom .... kiraly

Már vártam, hogy újra halljak róluk. koccint

31:30-nál, azt hittem, a nyakadba ugrik Enci ...   hihi

Köszönöm Jofi.

DAILYMOTION: http://www.dailymotion.com/discomaniac
https://www.dailymotion.com/visited-today/user/discomaniac/1?af=1&utm_expid=24335-34.9gTAsCPlTsSMwo39I7nXHw.0

Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Koncertfelvételek >>> » Sugarloaf - Budapest, Margitsziget (2018-05-12)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2018Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben