Főoldal       Keresés     Új üzenetek      Új témák
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Koncertfelvételek » Dér Heni Úri 2017.07.08.
Dér Heni Úri 2017.07.08.
Ancsi01 - Barátok
Dér Heni Fan
Budapest



Hozzáadva2017.július.09(vasárnap 09:43:15-kor.  Üzenet száma: 1.

regisztrált: 2012.február.20.
üzi: 518
jelenleg: offline
Tegnap este Heni Úriban lépett fel,és egy nagyon jó kis bulit nyomott le. Sok-sok ember, ennek ellenére családias hangulat. A fényviszonyok az utolsó számig nem igazán a legjobbak voltak( ezt majd látjátok a videókon,fotókon is), de ott ez senkit nem zavart. (Utólag engem igen a videó láttán) Énekelt új számokat is a  közös számot a Kelemen kabátbannal, és az újat is a számomra még furcsa Szemtelent. :) Úgyhogy most erről készült a videó és az Ég veledről. A hangulatra panasz nem lehetett a közönség aktív volt és énekelt Henivel, a Szemtelen számnál még egy srác vette is a lapot és elkezdett vetkőzni " A háromra mindenki meztelen" sorra. ;)
Valamint utólag egy dologgal szembesültem, hogy a Félreismertem számnál a hang nagyon halk,így azt vegyétek hangosabbra-nem tudom mit nyomhattam el rajta. Ötleteket szívesen fogadok,és akkor javítom,ha tudom.
Utána tekintettel arra,hogy második bulija volt nem rohant és hosszú idő után sikerült kicsit beszélgetni a nyaralásáról, róla, és elkészült a nem is tudom hányadik közös fotó. Egyszóval egyik legjobb Dér Heni bulim volt! Még sok ilyet!!!!!




 

 

Az üzenetet módosította: Ancsi01 - péntek, 2017.július.14, 17:08:23                                                                                   
 
                                                                        
                                                                                                                                                                                    
Jofi - Adminisztrátor
Sztár-Ring alapító
Székesfehérvár



Hozzáadva2017.július.09(vasárnap 14:36:11-kor.  Üzenet száma: 2.

regisztrált: 2012.február.19.
üzi: 74004
jelenleg: offline

 
 
                                                                        
                                                                                                                                                                                    
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Koncertfelvételek » Dér Heni Úri 2017.07.08.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024 Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben