Főoldal       Keresés     Új üzenetek      Új témák
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Rendezvények, események » Bencsik Tamara - Szeged 2012 05 22 (A fellépés elmaradt)
Bencsik Tamara - Szeged 2012 05 22
dama - Moderátor
Várkonyi Andrea Fan
Szeged



Hozzáadva2012.május.22(kedd 20:10:45-kor.  Üzenet száma: 1.

regisztrált: 2012.február.20.
üzi: 1626
jelenleg: offline
Bencsik Tamara ma Szegeden a Borfesztivál keretein belül adott egy 18ó 30p - 21ó ig tartó bulit. Illetve csak adott volna ha valamilyen ok miatt nem maradt volna el. Tamara ott volt meg a rossz idő is bár nem hiszem hogy emiatt maradt volna el hiszen csak csöpögött az eső és ennél nagyobb esőben is volt már buli (pölö Malek Andrea). Hangtechnika és színpadtechnika nyomát és annak előkészületeit nem lehetett látni. Tamara 18ó 40p körül volt ott teljesen utcainak tűnő ruhában az egyik standnál vett valami kaját aztán balján vagy jobbján ez nézőpont kérdése lévő férfival beszállt a kocsiba és a kaját el sem fogyasztva elszáguldottak. Így jó paparazzi lévén követni kezdtem Őket és csináltam pár képet.

8x 5F MP

 

 
Több mint 21,7 giga több mint 22400 fájl csak Andi

 
                                                                        
                                                                                                                                                                                    
Jofi - Adminisztrátor
Sztár-Ring alapító
Székesfehérvár



Hozzáadva2012.május.22(kedd 20:20:13-kor.  Üzenet száma: 2.

regisztrált: 2012.február.19.
üzi: 74004
jelenleg: offline
-
Ez tényleg paparazzisra sikerült dama, mintha egy külföldi celebfórumot nézegetnék, amikor éppen "jön-megy" a kiszemelt alany. biggrin

Köszönöm szépen, hogy kimentél ebben a pocsék időben és készitettél néhány képet!! smile

Hááát a Széchenyi téren nem úgy tűnik, hogy hejdenagy fesztiválhangulat lenne... biggrin
 

 
 
                                                                        
                                                                                                                                                                                    
tilla13 - Barátok

Szeged



Hozzáadva2012.május.22(kedd 22:08:30-kor.  Üzenet száma: 3.
Közlegény

regisztrált: 2012.február.23.
üzi: 36
jelenleg: offline
El akartam menni de sajnos nem jött ősze. De látom feleslegesen mentem, volna. Azért őrülök, hogy arra jártál és készítettél képeket. 

 
 
                                                                        
                                                                                                                                                                                    
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Rendezvények, események » Bencsik Tamara - Szeged 2012 05 22 (A fellépés elmaradt)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024 Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben