Főoldal       Keresés       Legfrissebb témák     Új üzenetek          Fórum

júl.3. Váczi Eszter (44) Miló Viktória (42) Anettka (47)  júl.4. Pikali Gerda (42) Erdőhegyi Brigitta (43)  júl.6. Valkó Eszter (46) Pataki Szilvia (32)
júl.7. Szandi (44)  júl.8. Hajdu Bianka (21)  júl.10. Cserpes Laura (32)  júl.11. Krasznai Tünde (32)  júl.12. Semmi-Kis Tünde (35)  júl.13. Kovács Ági (39)

[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Rendezvények, események >>> » Dér Heni-Gyál 2016.12.16.
Dér Heni-Gyál 2016.12.16.
Ancsi01 - Ring tag
Dér Heni Fan

Hozzáadva2016.december.16(péntek 22:30:17-kor.  1. üzenet

Budapest
Regisztrált: 2012.február.20.
Üzenetek száma: 518
Jelenleg: offline

Sziasztok!

Hetekkel ezelőtt kinéztem magamnak egy újabb koncertet,ami viszonylag megközelíthető könnyen. Adventi napok keretein belül lépett fel Heni.
Nagyon jó kis helyet sikerült szereznem: 2. sor tök közel. De nem ment minden olyan simán. A fényképezőgépem a felénél megadta magát,már itthon is vacakolt,de erre az eshetőségre is készültem-mindig viszek magammal mobilt is így az bevethető.  A fényviszonyok szörnyűek voltak, Heni feje végig világított,kivétel akkor,amikor előrébb lépett (végig azt mondogattam magamba: "Ne mozdulj! Maradj!" ) de mint ezt tudjuk ez kivitelezhetetlen :) Az elején a technika őt is megtréfálta, hosszú percekig tartott a mikrofon beállítása. Ja és tekintettel arra, hogy megy tovább, csak 4 számot énekelt :( Marha rövid volt!!! :( Kicsit az volt az érzésem azért volt csak ennyi,hogy beleférjenek a dedikálások és a fotózások is. Közös fotó ismét lett (de telefonnal), miközbe aranyosan megkérdezte, hogy "Ancsi! Nem fagytál meg?" Mire rávágtam,hogy De! És kellemes ünnepeket kívántam neki- időre se volt több :( Ismét,állandóan rohan. :(
Szóval néhány fotó és 2 videó,igaz az egyik csak egy átkötő karácsonyi részlet. A hang tök jó lett (meglepődtem,mert azt hittem végig recsegni fog), a fény sokszor rossz, ha valakinek van ötlete,mivel javítható,kérlek írja meg!

Like                                                                   Vissza az oldal tetejére:

Jofi - Adminisztrátor
Sztár-Ring alapító

Hozzáadva2016.december.17(szombat 15:57:03-kor.  2. üzenet

Székesfehérvár
Regisztrált: 2012.február.19.
Üzenetek száma: 51557
Jelenleg: offline

Like                                                                   Vissza az oldal tetejére:

Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Rendezvények, események >>> » Dér Heni-Gyál 2016.12.16.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: