Főoldal       Keresés     Új üzenetek      Új témák
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Rendezvények, események » Dér Heni-Gyál 2016.12.16.
Dér Heni-Gyál 2016.12.16.
Ancsi01 - Barátok
Dér Heni Fan
Budapest



Hozzáadva2016.december.16(péntek 22:30:17-kor.  Üzenet száma: 1.

regisztrált: 2012.február.20.
üzi: 518
jelenleg: offline
Sziasztok!

Hetekkel ezelőtt kinéztem magamnak egy újabb koncertet,ami viszonylag megközelíthető könnyen. Adventi napok keretein belül lépett fel Heni.
Nagyon jó kis helyet sikerült szereznem: 2. sor tök közel. De nem ment minden olyan simán. A fényképezőgépem a felénél megadta magát,már itthon is vacakolt,de erre az eshetőségre is készültem-mindig viszek magammal mobilt is így az bevethető.  A fényviszonyok szörnyűek voltak, Heni feje végig világított,kivétel akkor,amikor előrébb lépett (végig azt mondogattam magamba: "Ne mozdulj! Maradj!" ) de mint ezt tudjuk ez kivitelezhetetlen :) Az elején a technika őt is megtréfálta, hosszú percekig tartott a mikrofon beállítása. Ja és tekintettel arra, hogy megy tovább, csak 4 számot énekelt :( Marha rövid volt!!! :( Kicsit az volt az érzésem azért volt csak ennyi,hogy beleférjenek a dedikálások és a fotózások is. Közös fotó ismét lett (de telefonnal), miközbe aranyosan megkérdezte, hogy "Ancsi! Nem fagytál meg?" Mire rávágtam,hogy De! És kellemes ünnepeket kívántam neki- időre se volt több :( Ismét,állandóan rohan. :(
Szóval néhány fotó és 2 videó,igaz az egyik csak egy átkötő karácsonyi részlet. A hang tök jó lett (meglepődtem,mert azt hittem végig recsegni fog), a fény sokszor rossz, ha valakinek van ötlete,mivel javítható,kérlek írja meg!

  


 

 
 
                                                                        
                                                                                                                                                                                    
Jofi - Adminisztrátor
Sztár-Ring alapító
Székesfehérvár



Hozzáadva2016.december.17(szombat 15:57:03-kor.  Üzenet száma: 2.

regisztrált: 2012.február.19.
üzi: 74004
jelenleg: offline

 
 
                                                                        
                                                                                                                                                                                    
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Rendezvények, események » Dér Heni-Gyál 2016.12.16.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024 Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben