Főoldal       Keresés     Új üzenetek      Új témák
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Rendezvények, események » Dér Heni Újpalota 2014.09.14.
Dér Heni Újpalota 2014.09.14.
Ancsi01 - Barátok
Dér Heni Fan
Budapest



Hozzáadva2014.szeptember.17(szerda 19:50:42-kor.  Üzenet száma: 1.

regisztrált: 2012.február.20.
üzi: 518
jelenleg: offline
Egy hét után ( előző topic Bókay-kert) ismét Budapesten koncertezett Heni,így kapva kaptam az alkalmon-sose lehet tudni mikor lesz megint a közelben-ismét elmentem a fellépésére. Sokkal jobb rendezvény volt,mint az előző,kisebb helyen,kevesebb emberrel és jobb hangulatban telt el a közel 30 perc. Az elején sikerült vele beszélgetnem-örültem,hogy nem rohanta meg senki-így volt rám ideje. Kedves volt,mint mindig. Megkérdeztem tőle,hogy miért nem énekli az I'm alive c. új szerzeményét, és kiderítettem,hogy hamarosan a lemeze már a boltokban,illetve magánéleti dolgokról is beszélgettünk. És igen kértem tőle egy közös fotót,mire megjegyezte,hogy már tényleg kellene a montázs. Hát érjük el a 20-at és megkapja tőlem :) Mostanság új telefont kaptam, így kipróbáltam a videó funkciót is. Igaz csak 1 szám erejéig,mert a többit muszáj volt végigénekelnem vele-főleg az Ég veledet. Úgyhogy íme a fotók és a videó. Jah és ez a közös fotó sokkal jobb lett,mint az előző heti :) Ugye???
        

Videó: Kicsit homályos egy-két helyen,viszont a hang csúcs :)
 

 
 
                                                                        
                                                                                                                                                                                    
Fórum » *** GYŰJTŐTOPIKOK *** » Rendezvények, események » Dér Heni Újpalota 2014.09.14.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024 Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben